rus ukr eng
Новини > Бренд МАКС - «Бренд року 2009»!

  Бренд  МАКС -  «Бренд року 2009»! 

priz

5 червня 2009 року було оголошено переможців  щорічного всенародного конкурсу - рейтингу національних та глобальних брендів в Україні.

В категорії Гігієнічні наповнювачі для котів перемогу отримала торговельна  марка МАКС. Ця перемога – результат беззаперечної популярності серед українських споживачів та їх домашніх улюбленців, що демонструє продукція від  торговельної марки МАКС.

Для  бренду МАКС  звання  «Бренд року 2009» перш за все свідоцтво довіри до компанії та  підтвердження якості нашої продукції. Почесне звання  «Бренд року 2009» - це свідоцтво успішної роботи компанії на ринку гігієнічних наповнювачів України. Ми сподіваємось, що ця нагорода стане початком низки перемог у виборі нових прихильників продукції торговельної марки МАКС та стане вагомим здобутком для тих, хто вже користується продукцією .
 

Вітаємо всіх, хто обирає бренд  МАКС з спільною перемогою! Дякуємо за Ваш вибір!
 

 

Справка

logoВсенародний конкурс-рейтинг національних та глобальних брендів був заснований Гільдією Брендів, що з 2000 року  займається просуванням  іноземних та вітчизняних брендів на ринку України.

За час свого існування звання «Бренд року України» отримало більш, ніж 200 компаній.  Незаангажованість та прозорість забезпечує дуже високий інтерес як з боку споживачів, так і з боку підприємців. Адже роль жюрі в цьому конкурсі виконує сам споживач.  Тисячам українцям надсилаються  анкети, де вони відмічають бренди,  яким вони надають перевагу.  Анкети розповсюджуються  поштою, друкуються в засобах масової інформації, розміщуються в  Інтернеті. Отже, «Бренд року України» - це справжній всенародний референдум.