rus ukr eng
Продукція > МАКС Дрібний (0,8-1,5 мм) 5 кг

МАКС_Дрібний_5кг

Серія гігієнічних наповнювачів МАКС для туалетів для котів виготовлена з високоякісних екологічно чистих природних матеріалів та має такі унікальні властивості як:
- інтенсивне поглинання вологи;
- ефективне усування запахів;
- антибактеріальний вплив.

МАКС зробить спільне проживання в помешканні з Вашим домашнім улюбленцем приємним та комфортним. Назавжди позбавить від неприємних запахів та створить для Вашої кішки природні умови гігієни.

МАКС Дрібний (0,8-1,5 мм) – дрібний розмір гранул наповнювача сприяє їх швидкому склеюванню та утворенню твердих грудок при потраплянні до нього рідини. Використовуйте МАКС Дрібний, якщо у Вашого домашнього улюбленця коротка шерсть. Поглинання вологи – 125%. Наповнювач ароматизований маслом лаванди, до якого кішки дуже чутливі, що сприяє швидкому звиканню до відведеного для їхньої особистої гігієни місця.

Переваги:
• посилене грудкування при попаданні  рідини, найбільш підходить для котів з короткою шерстю!

Правила використання:

1. Наповніть лоток гранулами “МАКСУ” шаром 4-5 см. Для звичайного лотка Вам потрібно буде 2,5-3 кг наповнювача для початку використання. Рекомендується використовувати лоток з рамкою зверху для запобігання висипанню наповнювача за межі лотка.

2. Прибирайте використані гранули регулярно за допомогою спеціальної лопатки не рідше одного разу на добу. Таким чином наповнювач завжди залишається чистим та готовим до використання.

3. Для того, щоб поповнити вміст лотка, не потрібно міняти весь наповнювач, додавайте лише необхідну кількість “МАКСУ” .

4. Повністю звільняйте лоток не рідше одного разу на тиждень.

Вага: 5 кг

Повернутись